Cseh Kupa 1 / Tabellák

x

Cseh Kupa 1 tabella

Cseh Kupa 1 részletes tabella

#CsapatÖsszesítettOtthonIdegenben
MGYDVRGKGGKPP/M%/ÖPMGYDVRGKGGKPP/M%/ÖPMGYDVRGKGGKPP/M%/ÖP
1.Slovacko550093615 3,00 100% 22006246 3,00 100% 33003129 3,00 100%
2.Hradec Kralove5401103712 2,40 80% 21012203 1,50 50% 33008179 3,00 100%
3.Sparta Prague5401126612 2,40 80% 11004313 3,00 100% 43018359 2,25 75%
4.Bohemians 19054301122109 2,25 75% 11001013 3,00 100% 320111296 2,00 67%
5.Jablonec430112489 2,25 75% 22008086 3,00 100% 21014403 1,50 50%
6.Mlada Boleslav43019639 2,25 75% 22005056 3,00 100% 210146-23 1,50 50%
7.Sigma Olomouc43017439 2,25 75% 10010000 0,00 0% 33007439 3,00 100%
8.SK Dynamo320110286 2,00 67% 10011100 0,00 0% 22009186 3,00 100%
9.FK Varnsdorf32019636 2,00 67% 11004223 3,00 100% 21015413 1,50 50%
10.Karvina32017436 2,00 67% 11001013 3,00 100% 21016423 1,50 50%
11.Banik Ostrava32017436 2,00 67% 100112-10 0,00 0% 22006246 3,00 100%
12.Zlin32017526 2,00 67% 00000000 0 0% 32017526 2,00 67%
13.Slavia Prague32017526 2,00 67% 21013303 1,50 50% 11004223 3,00 100%
14.Vysocina Jihlava32014226 2,00 67% 11002023 3,00 100% 21012203 1,50 50%
15.Teplice32012206 2,00 67% 100102-20 0,00 0% 22002026 3,00 100%
16.FC Vlasim21018353 1,50 50% 100112-10 0,00 0% 11007163 3,00 100%
17.FK Prepere21016153 1,50 50% 21016153 1,50 50% 00000000 0 0%
18.Opava21017433 1,50 50% 100124-20 0,00 0% 11005053 3,00 100%
19.Trinec21013123 1,50 50% 100101-10 0,00 0% 11003033 3,00 100%
20.Vyskov21013213 1,50 50% 100112-10 0,00 0% 11002023 3,00 100%
21.Slovan Velvary21015503 1,50 50% 21015503 1,50 50% 00000000 0 0%
22.Zbuzany21013303 1,50 50% 100112-10 0,00 0% 11002113 3,00 100%
23.Pribram21012203 1,50 50% 00000000 0 0% 21012203 1,50 50%
24.MFK Chrudim21011103 1,50 50% 00000000 0 0% 21011103 1,50 50%
25.SK Prostejov210134-13 1,50 50% 100104-40 0,00 0% 11003033 3,00 100%
26.Dukla Praha210134-13 1,50 50% 100113-20 0,00 0% 11002113 3,00 100%
27.SK Lisen210123-13 1,50 50% 100103-30 0,00 0% 11002023 3,00 100%
28.Viktoria Plzen210123-13 1,50 50% 11002113 3,00 100% 100102-20 0,00 0%
29.Pardubice210112-13 1,50 50% 00000000 0 0% 210112-13 1,50 50%
30.Loko Vltavin210157-23 1,50 50% 210157-23 1,50 50% 00000000 0 0%
31.FC Zbrojovka210146-23 1,50 50% 00000000 0 0% 210146-23 1,50 50%
32.SK Zapy210115-43 1,50 50% 210115-43 1,50 50% 00000000 0 0%
33.Kromeriz10012200 0,00 0% 10012200 0,00 0% 00000000 0 0%
34.Zizkov10011100 0,00 0% 00000000 0 0% 10011100 0,00 0%
35.Usti nad100123-10 0,00 0% 00000000 0 0% 100123-10 0,00 0%
36.CSK Uhersky100112-10 0,00 0% 100112-10 0,00 0% 00000000 0 0%
37.Slovan Liberec100112-10 0,00 0% 100112-10 0,00 0% 00000000 0 0%
38.FK Kolin100112-10 0,00 0% 100112-10 0,00 0% 00000000 0 0%
39.Benesov100101-10 0,00 0% 100101-10 0,00 0% 00000000 0 0%
40.FK Chlumec100101-10 0,00 0% 100101-10 0,00 0% 00000000 0 0%
41.Sokol Hostoun100101-10 0,00 0% 100101-10 0,00 0% 00000000 0 0%
42.Banik Most-Sous100101-10 0,00 0% 100101-10 0,00 0% 00000000 0 0%
43.Hlucin100101-10 0,00 0% 100101-10 0,00 0% 00000000 0 0%
44.Unicov100124-20 0,00 0% 100124-20 0,00 0% 00000000 0 0%
45.Chomutov100113-20 0,00 0% 00000000 0 0% 100113-20 0,00 0%
46.Usti nad100102-20 0,00 0% 100102-20 0,00 0% 00000000 0 0%
47.Olympie Brezova100102-20 0,00 0% 100102-20 0,00 0% 00000000 0 0%
48.FC Viktorie100102-20 0,00 0% 100102-20 0,00 0% 00000000 0 0%
49.Blansko100114-30 0,00 0% 100114-30 0,00 0% 00000000 0 0%
50.Valasske Mezirici100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
51.Vitkovice100103-30 0,00 0% 100103-30 0,00 0% 00000000 0 0%
52.FK Slavoj100103-30 0,00 0% 00000000 0 0% 100103-30 0,00 0%
53.Slavicin100115-40 0,00 0% 100115-40 0,00 0% 00000000 0 0%
54.Povltavska FA100105-50 0,00 0% 100105-50 0,00 0% 00000000 0 0%
55.Velke Mezirici100105-50 0,00 0% 100105-50 0,00 0% 00000000 0 0%
56.Jiskra Domazlice100117-60 0,00 0% 100117-60 0,00 0% 00000000 0 0%
57.Sokolov100106-60 0,00 0% 100106-60 0,00 0% 00000000 0 0%
58.TJ Tatran100106-60 0,00 0% 100106-60 0,00 0% 00000000 0 0%
59.Pisek100106-60 0,00 0% 00000000 0 0% 100106-60 0,00 0%

Cseh Kupa 1 kereszttabella

FC Viktorie PrerovSK LisenUsti nad OrliciVyskovSK ZapyZizkovPovltavska FAFK VarnsdorfFK KolinDukla PrahaSlavicinKarvinaVitkoviceTrinecCSK Uhersky BrodVysocina JihlavaSlovan LiberecZbuzanyBlanskoZlinMlada BoleslavFK Slavoj VysehradBenesovTepliceBanik Most-SousPribramVelke MeziriciOpavaOlympie BrezovaHradec KraloveTJ Tatran SedlcanySK Dynamo Ceske BudejoviceHlucinBanik OstravaSokolovBohemians 1905FK Chlumec nad CidlinouMFK ChrudimUnicovSigma OlomoucJiskra DomazliceFC VlasimKromerizFC Zbrojovka BrnoFK PreperePisekSlovan VelvaryChomutovSokol HostounPardubiceValasske MeziriciSK ProstejovLoko VltavinUsti nad LabemViktoria PlzenSparta PragueJablonecSlovackoSlavia Prague
FC ViktorieFC Viktorie Prerov-0 - 2---------------------------------------------------------
SK LisenSK Lisen-------------------------------------------------------0 - 3---
Usti nadUsti nad Orlici---0 - 2-------------------------------------------------------
VyskovVyskov-------------------1 - 2---------------------------------------
SK ZapySK Zapy-----1 - 1-----------------------0 - 4-----------------------------
ZizkovZizkov-----------------------------------------------------------
Povltavska FAPovltavska FA-------0 - 5---------------------------------------------------
FK VarnsdorfFK Varnsdorf-------------------------------------------4 - 2---------------
FK KolinFK Kolin---------1 - 2-------------------------------------------------
Dukla PrahaDukla Praha-------------------------------1 - 3---------------------------
SlavicinSlavicin-----------1 - 5-----------------------------------------------
KarvinaKarvina-------------------------------------1 - 0---------------------
VitkoviceVitkovice-------------0 - 3---------------------------------------------
TrinecTrinec-----------------------0 - 1-----------------------------------
CSK UherskyCSK Uhersky Brod---------------1 - 2-------------------------------------------
Vysocina JihlavaVysocina Jihlava-------------------------------------------------2 - 0---------
Slovan LiberecSlovan Liberec-----------------1 - 2-----------------------------------------
ZbuzanyZbuzany---------------------------------------------------------1 - 2-
BlanskoBlansko-------------------1 - 4---------------------------------------
ZlinZlin-----------------------------------------------------------
Mlada BoleslavMlada Boleslav---------------------3 - 0--------------------------------2 - 0----
FK SlavojFK Slavoj Vysehrad-----------------------------------------------------------
BenesovBenesov-----------------------0 - 1-----------------------------------
TepliceTeplice-------------------------------------------------------0 - 2---
Banik Most-SousBanik Most-Sous-------------------------0 - 1---------------------------------
PribramPribram-----------------------------------------------------------
Velke MeziriciVelke Mezirici---------------------------0 - 5-------------------------------
OpavaOpava--------------------2 - 4--------------------------------------
Olympie BrezovaOlympie Brezova-----------------------------0 - 2-----------------------------
Hradec KraloveHradec Kralove-----------------------------------2 - 1---------------------0 - 1-
TJ TatranTJ Tatran Sedlcany-------------------------------0 - 6---------------------------
SK DynamoSK Dynamo Ceske Budejovice---------------------------------------1 - 1-------------------
HlucinHlucin---------------------------------0 - 1-------------------------
Banik OstravaBanik Ostrava-----------------------------1 - 2-----------------------------
SokolovSokolov-----------------------------------0 - 6-----------------------
Bohemians 1905Bohemians 1905---------------1 - 0-------------------------------------------
FK ChlumecFK Chlumec nad Cidlinou-------------------------------------0 - 1---------------------
MFK ChrudimMFK Chrudim-----------------------------------------------------------
UnicovUnicov---------------------------------------2 - 4-------------------
Sigma OlomoucSigma Olomouc---------------------------------------------------------0 - 0-
Jiskra DomazliceJiskra Domazlice-----------------------------------------1 - 7-----------------
FC VlasimFC Vlasim---------------------------------------1 - 2-------------------
KromerizKromeriz-------------------------------------------2 - 2---------------
FC ZbrojovkaFC Zbrojovka Brno-----------------------------------------------------------
FK PrepereFK Prepere---------------------------------------------6 - 0----------0 - 1--
PisekPisek-----------------------------------------------------------
Slovan VelvarySlovan Velvary-----------------------------------------------3 - 1----------2 - 4
ChomutovChomutov-----------------------------------------------------------
Sokol HostounSokol Hostoun-------------------------------------------------0 - 1---------
PardubicePardubice-----------------------------------------------------------
Valasske MeziriciValasske Mezirici---------------------------------------------------0 - 3-------
SK ProstejovSK Prostejov-----------------------------------0 - 4-----------------------
Loko VltavinLoko Vltavin---------------------------------2 - 5-------------------3 - 2-----
Usti nadUsti nad Labem-----------------------------------------------------------
Viktoria PlzenViktoria Plzen-------------------------2 - 1---------------------------------
Sparta PragueSparta Prague--------------------------------------------------------4 - 3--
JablonecJablonec-------4 - 0------------4 - 0--------------------------------------
SlovackoSlovacko-----------3 - 1-------------------------------------------3 - 1---
Slavia PragueSlavia Prague-------------------3 - 1-----------------------------------0 - 2---

Cseh Kupa 1 játékos statisztikák

Betöltés folyamatban...

Teljes forma tabella

#CsapatPontokForma